Franco PH3 is een professionele bevochtiger met een vaste wateraansluiting. Luchtbevochtiger Franco PH5 heeft een bevochtigingscapaciteit tot 120 liter per dag. De luchtbevochtiger is uitgevoerd met een robuuste kunststof behuizing en geschikt voor vele bevochtiging toepassingen:
- Tuinbouwkassen
- Opslagruimtes voor groente en fruit
- Opslagruimtes voor vlees en vis
- Industriële bedrijfshallen en opslagruimtes voor hout, papier, tabak, textiel
- Koelcellen
- Broederijen
- Rijpkamers / kiemruimtes
Industrieel luchtbevochtiger Franco PH5 kan in menig ruimte worden toegepast waar de luchtvochtigheid structureel te laag is en waar de relatieve luchtvochtigheid op peil gehouden moet worden. Franco PH5 kan eventueel buiten de ruimte worden geplaatst, via een luchtslang kan de bevochtigde lucht naar de ruimte worden geleid.
Luchtbevochtiger Franco PH5 geeft extra fijne verneveling wat te vergelijken is met mist. Dankzij de krachtige ventilator zullen er geen druppels achterblijven en de adiabatische bevochtiging wordt in de hele ruimte geleverd. Uitgevoerd in IP56 klasse en geschikt voor alle waterkwaliteiten.
Kenmerken van bevochtiger Franco PH5
- Franco PH5 is een centrifugaal vernevelaar met een ventilator, aangedreven door één motor
- De bevochtiger houdt de luchtvochtigheid op niveau, ook in gekoelde ruimtes
- Franco luchtbevochtigers produceren zeer fijne nevel
- Zeer lage kosten voor installatie en onderhoud
- De centrifugaal luchtbevochtiger is makkelijk verplaatsbaar
- Vele toepassingen zijn mogelijk, luchtbevochtiger PH5 is ook bestand tegen corrosie door water en zuren
- De vernevelaar kan ingezet worden als adiabatische koeler
- De vochtafgifte kan geregeld worden door de stand van de kraanafsluiter te wijzigen
- Professionele bevochtiger met een laag energieverbruik
- De benodigde waterdruk volstaat met 2 tot 6 atmosfeer
- Ten opzichte van een regulier bevochtigingssysteem met nozzles is Franco PH5 minder gevoelig voor verontreinigingen en kalkafzetting
- De bevochtiger is uitgerust met een recirculatiepomp
- Op de luchtuitlaat kan een luchtslang van 125 mm. worden aangesloten
- De watertoevoer bestaat uit een 3/8" snelkoppeling
- De waterafvoer van het waterreservoir is uitgerust met een M12 koppeling